Поиск

Горящие туры

Тур "Блиц Прага-Вена"

Бліц Прага та Відень

Чехия - Австрия - ВенгрияПрага - Вена - Будапешт
  • Выезд из:Львов,
  •  
  • Транспорт:Автобус,
  •  
  • Ночных переездов:2,
  •  
  • Экскурсии включенные в стоимость:1,
  •  
  • Экскурсии не включенные в стоимость:8.

Анонс

Увага! Перед бронюванням заявки уточнюйте програму екскурсійного туру безпосередньо на сайті туроператора! Вартість туру визначається датою оплати, а не датою оформлення замовлення! Гарантований аванс на екскурсії - 10€!

Выезды

АвгустСентябрьОктябрьНоябрь
18 , 24 15 , 29 13 , 20 , 27 10 , 24

Информация о туре

 

День 1    

Львів. Зустріч кожного гостя представником фірми.

16:00 – виїзд на кордон. Переїзд до Чехії.

День 2    

Приїзд до Праги.

Оглядова пішохідна екскурсія «Знайомство з Прагою» Ви поринете у легенди Старого Міста, відвідаєте головну історичну площу – Старомєстську, від розкішної Порохової вежі пройдете дорогою королів, станете свідком параду апостолів на старому астрономічному годиннику Орлої: про рухомі фігурки курантів – апостолів, алегорії смерті та півня, швидкоплинність часу та сарказм жадібності знають навіть ті, хто в Празі ніколи не бував! Потрібно взувати зручне взуття – ексурсія повністю пішохідна та проходить по бруківці.

Поселення в готель. Знайомство з громадським транспортом у супроводі керівника групи.

Вільний час.

Рекомендуємо екскурсію «Королівські Градчани»  (16€). На лівому березі річки Влтави розташувались Королівські Градчани – один із чотирьох історичних районів Праги, який зупинив мить прекрасної королівської епохи. З моменту свого створення Градчани постійно добудовувались, ставши згодом символом розвитку і процвітання чеської держави.  Тут знаходиться найбільший і найвідоміший замковий комплекс у світі – Празький замок, який вражає своєю величчю і красою. Розкішні палаци, храми, мальовничі сади, фонтани і мости утворюють прекрасний ансамбль, який запрошує Вас відчути атмосферу колись такого недоступного королівського життя.

Рекомендуємо продовжити екскурсію Прагою: двогодинна прогулянка на кораблику по річці Влтава  (25€). Милуючись могутньою рікою та ще незвіданою Прагою, Ви зможете пообідати за шведським столом та відпочити перед самостійною прогулянкою по Празі. Плюс welcome drink за чудовий початок!

Рекомендуємо вечірню екскурсію «Тіні старого міста» (15€).Прогулянка вечірньою Прагою крізь століття. З Вами йтиме гід в костюмі з палаючої лампою в руці замість указки. Про життя, мрії і трагедії від примари, що є духом страченого бургомістра. Родзинка для тих, хто вже з Прагою знайомий і для сімей з дітьми. Від Старомєстської до Малостранської площі пройдете по маловідомих романтичних вуличках. Легенди та правдиві історії доповнять казкову атмосферу освітленої гасовими ліхтарями нічної Праги. Початок з настанням темряви.

Ночівля.

День 3    

Сніданок. Виселення з готелю.

8:00 – переїзд до столиці Австрії – Відня.

Вільний час.

Рекомендуємо познайомитись з містом під час екскурсії «Віденська симфонія» (16€). Просторе місто, де у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув'язнений у кільце садів і парків. Витончена архітектура в світлих тонах – і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п'янкого міста.
Екскурсія починається знайомством із зимовою резиденцією династії Габсбургів Хофбург, далі прогулянка по Віденській Рінґштрассе, огляд пам'ятника Марії-Терезії, Парламенту, Ратуші, Віденської опери і собору св. Стефана. 

Рекомедуємо: екскурсія «Скарбниця Габсбургів» (15€ + вхідний квиток 9€ тільки для дорослих від 18 років). В імператорському замку Габсбургів, за розкішними дверима, сховалася тисячолітня історія Європи, представлена коронами з дорогоцінним камінням, скіпетрами, зброєю, церковними реліквіями, вишуканими ювелірними виробами та коронаційним одягом імператорів Священної Римської Імперії. Ця колекція Габсбургів є чи не найважливішим у світі зібранням династійних та релігійних скарбів – Списа долі, Чаші Грааля з рогом Єдиногора, найбільшого в світі смарагду, єдиної в світі восьмикутної корони, оздобленою перлинами та коштовним камінням. Скарбниця охоплює своєю красою та багатством, її кімнати розповідають про долі своїх власників: їх злети та падіння, радості та біди, міфи та легенди, багатство та розкіш.

Рекомендуємо екскурсію в знамениту Віденську Оперу (15€ + вхідний квиток приблизно 6€).  Віденська опера - один з найвідоміших оперних театрів Європи та світу. Кращі світові постановники, режисери та художники сцени з величезним задоволення демонструють свою майстерність досвідченій та критичній віденської публіці. А раз в рік паркет театру дивовижним чином перетворюється на величезний бальний зал знаменитого Віденського Оперного балу, де сотні пар всю ніч кружляють у ритмі вальсу. Завдяки своїй вишуканій архітектурі, багатій історії та традиціям, будівля цього театру є справжньою гордістю австрійців. Тому не дивно, що побувати у Відні та не відвідати Оперу вважається справжнім злочином.

Рекомендуємо трансфер до замку Шонбрунн (трансфер 8€). Казковий ансамбль поєднує шедеври архітектури та природи, де парк стає продовженням палацу. Інтер’єри імператорських покоїв вражають розкішшю та багатством...Свого часу у Дзеркальній залі шестирічний Моцарт грав для Марії Терезії та її двору. Перлина рококо – так звана «мільйонна вітальня», яку прикрашають панно з китайського рожевого дерева з дорогоцінними персидськими й індійськими мініатюрами, обрамленими позолоченими рамами. Про Версаль нагадує французький парк з підстриженими деревами, прикрашений міфологічними скульптурами і увінчаний біля підніжжя горба фонтаном Нептуна.

Переїзд в Будапешт. Орієнтовний час виїзду 18:00.

Чудовим завершенням подорожі стане програма «Будапешт в ілюмінації» – прогулянка на кораблику по Дунаю (18€). Сім мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом – панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини.

Переїзд в Україну.

День 4  

Прибуття у Львів (вранці, до 12:00).

 

Дополнительная информация

В стоимость тура включено:

зустріч представником фірми;
проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео);
проживання в готелях ***, сніданки;
Увага! туристи, що подорожують одні та не замовляють одномісний номер, можуть бути поселені у тримісний номер на додаткове ліжко;
супровід керівника групи по всьому маршруту;
екскурсії згідно програми без додаткової плати

В стоимость тура не включено:

індивідуальне медичне страхування - 53,32₴ 
страхування від нещасного випадку - 4,40₴
екскурсії за додаткову плату;
вхідні квитки;
трансфери;
проїзд в громадському транспорті та таксі;
консульський збір 35€ для громадян України;
послуги візового центру – 20€;
надання візової підтримки – 10€

Необходимые документы:

Для власників біометричних паспортів

Увага! Відсутність зазначених документів або надання неправдивих відомостей в розписці може стати причиною відмови у в'їзді на територію країн призначення або в Україну.

Розписка власника біометричного паспорта – 1 шт. Дані з цієї розписки потрібні для реєстрації туриста та контролю оформлення для нього всіх необхідних документів по туру. У випадку відсутності розписки замовлення буде анульовано.
Для громадян України дійсний біометричний закордонний паспорт:
не пошкоджений (тобто без плям, не подертий тощо)
з терміном дії не менше 6 місяців після дати закінчення туру
наявним в ньому місцем для прикордонних штампів.

Дозвіл на виїзд дитини за кордон для дітей до 16 років (Оригінал) – 1 шт. у випадку виїзду з одним із батьків або з іншою особою.
Увага! У дозволі на виїзд повинно бути зазначено, що:
– дозвіл видається на період з дати початку туру і закінчується не раніше, ніж через 15 днів після закінчення терміну туру
– дозвіл видається для відвідування країн Європи
– сам оригінал Дозволу потрібно мати з собою для пред’явлення на українському кордоні. 
Для іноземців паспортний документ іноземця, дійсний для в'їзду у всі країни по програмі туру та в Україну.
Для осіб без громадянства та іноземців, які є громадянами держав з візовим порядком в’їзду в Україну, дійсна для в'їзду в Україну віза.
Страховий поліс медичного страхування (Оригінал) – 1 шт.
від страхової компанії, занесеної до списку акредитованих страхових компаній
має бути завірений оригіналом печаті та підписом страхового агента
дійсний на території всіх країн Європейського Союзу
покриває матеріальні витрати у розмірі 30000 євро на випадок надання швидкої медичної допомоги та якщо потерпілого від нещасного випадку потрібно довезти додому
заповнений машинним друком
дані туриста – прізвище, ім'я – заповнені латинськими літерами згідно закордонного паспорта
містить серію та номер закордонного паспорта
містить адресу прописки та номер телефону
ліміт перебування за кордоном не менше тривалості туру
термін страхування покриває термін тривалості всього туру та закінчується не раніше, ніж через 15 днів після дати закінчення туру
франшиза по страхуванню медичних витрат – 0 Євро.

Для власників віз

Увага! Відсутність зазначених документів або надання неправдивих відомостей в розписці може стати причиною відмови у в'їзді на територію країн призначення або в Україну.

Розписка власника візи – 1 шт. Дані з цієї розписки потрібні для реєстрації туриста та контролю оформлення для нього всіх необхідних документів по туру. У випадку відсутності розписки замовлення буде анульовано.
Для громадян України дійсний закордонний паспорт (інший документ на право виїзду з України), а для дітей, яким виповнилось 14 років, проїзний документ:
без наявних слідів пошкодження (тобто без порушення плівки на першій сторінці, без плям, не подерті тощо)
наявною в ньому 1 чистою сторінкою для штампів.
Якщо дитині не виповнилося 1 року, дані про неї повинні бути вписані у закордонний паспорт (інший документ на право виїзду з України) особи, з якою вона подорожуватиме.
Якщо дитині виповнився 1 рік, вона не має окремого проїзного документу і є вписаною у паспорт особи, з якою вона подорожуватиме, фотографія цієї дитини повинна бути вклеєна в закордонний паспорт (інший документ на право виїзду з України) такої особи.

Дійсна на термін туру віза.
Дозвіл на виїзд дитини за кордон для дітей до 16 років (Оригінал) – 1 шт. у випадку виїзду з одним із батьків або з іншою особою.
Увага! У дозволі на виїзд повинно бути зазначено, що:
– дозвіл видається на період з дати початку туру і закінчується не раніше, ніж через 15 днів після закінчення терміну туру
– дозвіл видається для відвідування країн Європи
– сам оригінал Дозволу потрібно мати з собою для пред’явлення на українському кордоні. 
Для іноземців паспортний документ іноземця, дійсний для в'їзду у всі країни по програмі туру та в Україну.
Для осіб без громадянства та іноземців, які є громадянами держав з візовим порядком в’їзду в Україну, дійсна для в'їзду в Україну віза.
Страховий поліс медичного страхування (Оригінал) – 1 шт.
від страхової компанії, занесеної до списку акредитованих страхових компаній
має бути завірений оригіналом печаті та підписом страхового агента
дійсний на території всіх країн Європейського Союзу
покриває матеріальні витрати у розмірі 30000 євро на випадок надання швидкої медичної допомоги та якщо потерпілого від нещасного випадку потрібно довезти додому
заповнений машинним друком
дані туриста – прізвище, ім'я – заповнені латинськими літерами згідно закордонного паспорта
містить серію та номер закордонного паспорта
містить адресу прописки та номер телефону
ліміт перебування за кордоном не менше тривалості туру
термін страхування покриває термін тривалості всього туру та закінчується не раніше, ніж через 15 днів після дати закінчення туру
франшиза по страхуванню медичних витрат – 0 Євро.

Для тих, кому потрібна віза

Увага! Відразу після замовлення туру необхідно узгодити діапазон можливих дат для здачі біометричних даних та документів на візу.
Увага! Повний комплект документів на візу потрібно мати до початку дії цього діапазону.
Увага! Дата здачі біометричних даних та документів на візу буде призначена в межах цього діапазону та повідомлена замовнику.

Увага! У випадку відмови від здачі біометричних даних в призначену дату, або неготовності документів, або переносу дати здачі біометричних даних чи документів стягується вартість за надання візової підтримки в розмірі 10€.

Увага! Всі довідки, витяги, виписки тощо повинні бути видані не давніше 1 місяця до дати подачі документів на візу.
Увага! Надання туристом недостовірної інформації про себе або неправдивих документів є гарантією відмови у візі та занесенням його в «чорний список» Шенгену, США та країн Британської співдружності.

З офіційною інформацією можна ознайомитись на веб-сторінці візового центру Чехії.
Загальні документи:

Анкета туриста на візу – 1 шт. На основі даних з цієї анкети буде сформовано та надіслано вичерпний перелік документів на візу разом з їхніми зразками, щоб полегшити процес підготовки цих документів. У випадку відсутності анкети замовлення буде анульовано.
Для громадян України дійсний закордонний паспорт (інший документ на право виїзду з України), а для дітей, яким виповнилось 14 років, проїзний документ:
без наявних слідів пошкодження (тобто без порушення плівки на першій сторінці, без плям, не подерті тощо)
з терміном дії не менше 3 місяців після дати закінчення туру
наявними в ньому 2 чистими сторінками – для візи та штампу.
Увага! Продовжені закордонні паспорти (інші документи на право виїзду з України) не приймаються!
Увага! У випадку зміни прізвища не пізніше одного місяця потрібно виробити новий закордонний паспорт!
Увага! У випадку наявності інших закордонних паспортів слід додати їх до пакету документів.
Якщо дитині не виповнилося 1 року, дані про неї повинні бути вписані у закордонний паспорт (інший документ на право виїзду з України) особи, з якою вона подорожуватиме, а також в ньому мають бути ще 2 чисті сторінки – для візи цієї дитини та штампу.
Якщо дитині виповнився 1 рік, вона не має окремого проїзного документу і є вписаною у паспорт особи, з якою вона подорожуватиме, фотографія цієї дитини повинна бути вклеєна в закордонний паспорт (інший документ на право виїзду з України) такої особи, а також в ньому мають бути ще 2 чисті сторінки – для візи цієї дитини та штампу.

Дозвіл для іноземця на проживання на території України (Оригінал та Копія) – 1 шт. дійсний ще 3 місяці після закінчення дії візи.
Увага! В проїзному документі іноземця (його закордонному паспорті) має стояти відмітка (штамп) про видачу цього дозволу на проживання із вказанням серії та номеру дозволу. 
Ідентифікаційний код (Оригінал та Копія) – 1 шт.
Громадянський паспорт (Оригінал та Копії всіх сторінок) – 1 шт. Якщо в паспорті є непогашений штамп з номером другого закордонного паспорту, такий закордонний паспорт обов'язково слід надати в консульство! або
ID картка (Оригінал та Копія) – 1 шт. та
Довідка про місце реєстрації (прописки) (Оригінал та Копія) – 1 шт.
Свідоцтво про одруження/розлучення/смерть одного з подружжя, якщо таке є (Оригінал та Копія) – 1 шт.
Для дітей до 18 років (на дату подачі документів):
Дозвіл на виїзд дитини за кордон згідно зразка (Оригінал, нотаріально посвідчений, та Копія) – 1 шт. від батьків, які не їдуть з дитиною в тур.
Увага! У дозволі на виїзд повинно бути зазначено, що:
– дозвіл видається на період з дати початку туру і закінчується не раніше, ніж через 15 днів після закінчення терміну туру (радимо зазначати місячний період після закінчення терміну туру)
– дозвіл видається для відвідування Чехії, Польщі, Словаччини, Угорщини та інших країн-учасниць Шенгенської Угоди.
Сам оригінал Дозволу – для дітей до 16 років – потрібно мати з собою для пред’явлення на українському кордоні.
Замість дозволу від батька може бути Рішення суду про дозвіл на виїзд дитини закордон без дозволу батька.
Замість дозволу від матері може бути Рішення суду про дозвіл на виїзд дитини закордон без дозволу матері.

Свідоцтво про народження (Оригінал та Копія) – 1 шт.
Громадянський паспорт – за наявності (Оригінал та Копії всіх сторінок) – 1 шт. або
ID картка (Оригінал та Копія) – 1 шт.
Довідка з місця навчання (Оригінал) – 1 шт.
Громадянський паспорт батька (Оригінал та Копії всіх сторінок) – 1 шт. або
ID картка батька (Оригінал та Копія) – 1 шт. або
Витяг з державного реєстру (ст.135) про батьківство зі слів матері (Оригінал та Копія) – 1 шт. або
Довідка з державного реєстру (ст.135) про батьківство зі слів матері (Оригінал та Копія) – 1 шт. або
Рішення суду про позбавлення батьківських прав батька (Оригінал та Копія) – 1 шт. або
Свідоцтво про позбавлення батьківських прав батька (Оригінал та Копія) – 1 шт. або
Рішення суду про дозвіл на виїзд дитини закордон без дозволу батька (Оригінал та Копія) – 1 шт. або
Свідоцтво про смерть батька (Оригінал та Копія) – 1 шт. 
Громадянський паспорт матері (Оригінал та Копії всіх сторінок) – 1 шт. або
ID картка матері (Оригінал та Копія) – 1 шт. або
Рішення суду про позбавлення батьківських прав матері (Оригінал та Копія) – 1 шт. або
Свідоцтво про позбавлення батьківських прав матері (Оригінал та Копія) – 1 шт. або
Рішення суду про дозвіл на виїзд дитини закордон без дозволу матері (Оригінал та Копія) – 1 шт. або
Свідоцтво про смерть матері (Оригінал та Копія) – 1 шт. 
У випадку відсутності батьків
- Громадянський паспорт опікуна (Оригінал та Копії всіх сторінок) – 1 шт. або
ID картка опікуна (Оригінал та Копія) – 1 шт.
- Посвідчення опікуна (Оригінал та Копія) – 1 шт. або
Рішення про призначення опікуна (Оригінал та Копія) – 1 шт. 

Кольорова фотографія (Оригінал) – 2 шт. згідно зразка 3,5 Х 4,5 на білому фоні, 80% обличчя. Фотографія повинна бути не давніша за 3 місяці до початку туру! 
Страховий поліс медичного страхування (Оригінал) – 1 шт.
від страхової компанії, занесеної до списку акредитованих страхових компаній
має бути завірений оригіналом печаті та підписом страхового агента
дійсний на території всіх країн Європейського Союзу
покриває матеріальні витрати у розмірі 30000 євро на випадок надання швидкої медичної допомоги та якщо потерпілого від нещасного випадку потрібно довезти додому
заповнений машинним друком
дані туриста – прізвище, ім'я – заповнені латинськими літерами згідно закордонного паспорта
містить серію та номер закордонного паспорта
містить адресу прописки та номер телефону
ліміт перебування за кордоном не менше тривалості туру
термін страхування покриває термін тривалості всього туру та закінчується не раніше, ніж через 15 днів після дати закінчення туру
франшиза по страхуванню медичних витрат – 0 Євро
Увага! Один корінець страхового полісу подається в консульство і не повертається.

У випадку подорожі автомобілем:
Страховка "Зелена карта" (Оригінал та Копія) – 1 шт.
Технічний паспорт (Оригінал та Копія) – 1 шт.
Посвідчення водія міжнародного зразка (Оригінал та Копія) – 1 шт.
Діюча віза водія (Копія) – 1 шт., якщо за кермом буде інша особа.

У випадку подорожі поїздом або літаком квиток у обидві сторони (Оригінал та Копія) – 1 шт.
Згоду на обробку персональних даних (Оригінал) – 1 шт. Згідно із Законом України «Про персональні дані» обов'язковим документом є згода на обробку персональних даних, яка підписується особисто заявником (за неповнолітніх дітей підпис ставить один з батьків або офіційних опікунів). Звертаємо увагу, що заявники, які подають документи через довірену особу, також повинні підготувати даний документ заздалегідь

Власне фінансове забезпечення – основне (не менше 3000грн/міс):

Для всіх:
Витяг (випис) з банку про грошовий обіг з не депозитного та з не кредитного рахунку фізособи за останні 3 місяці із залишком коштів з розрахунку 50€ на кожну добу перебування в турі або еквівалент в іншій валюті (Оригінал) – 1 шт.
Довідка з банку про залишок коштів на не депозитному та не кредитному рахунку фізособи на суму з розрахунку 50€ на кожну добу перебування в турі або еквівалент в іншій валюті (Оригінал) – 1 шт.

Для працюючих:
Довідка з місця праці з розбивкою по місяцях за останні 6 місяців (Оригінал) – 1 шт.

Для підприємців:
Виписка (виписка) з ЄДР (Оригінал та Копія) – 1 шт. або
Свідоцтво про державну реєстрацію (Оригінал та Копія) – 1 шт.
Ліцензія – за наявності (Оригінал та Копія) – 1 шт.
Остання податкова декларація з мокрою печаткою податкової (Оригінал та Копія) – 1 шт.

Для пенсіонерів:
Випис про отримувану пенсію за останні 6 місяців (Оригінал) – 1 шт.
Пенсійне посвідчення (Оригінал та Копія) – 1 шт.

Для студентів:
Довідка студента з місця навчання (Оригінал) – 1 шт.
Студентський квиток (Оригінал та Копія) – 1 шт.

Для безробітних:
Письмове роз'яснення про трудове становище заявника, підписане особисто заявником (Оригінал) – 1 шт.
Трудова книжка з останнього місця праці – за наявності (Копія) – 1 шт

Фінансове забезпечення від інших осіб – якщо немає або не вистачає власного фінансового забезпечення:

Громадянський паспорт особи, що фінансує (Копія всіх сторінок) – 1 шт. або
ID картка (Копія) – 1 шт.
Документ, що підтверджує родинні зв'язки з особою, що фінансує (Копія) – 1 шт.
Заява про фінансування витрат від особи, що фінансує (Оригінал, нотаріально посвідчений) – 1 шт.
Для неповнолітніх, що подорожують:
з одним із батьків, достатньо фрази "всі фінансові витрати, пов’язані з цією поїздкою, беру на себе" в нотаріально завіреному дозволі на виїзд дитини за кордон згідно зразка від другого з батьків.
без батьків у супроводі іншої особи, достатньо фрази "всі фінансові витрати, пов’язані з цією поїздкою, беру на себе" в нотаріально завіреному дозволі на виїзд дитини за кордон згідно зразка від одного з батьків.

Витяг (випис) про грошовий обіг з не депозитного та не кредитного рахунку фізособи за останні 3 місяці із залишком коштів з розрахунку 50€ на кожну добу перебування в турі або еквівалент в іншій валюті (Оригінал) – 1 шт.
Довідка з банку про залишок коштів на не депозитному та не кредитному рахунку фізособи на суму з розрахунку 50€ на кожну добу перебування в турі або еквівалент в іншій валюті (Оригінал) – 1 шт.

Генеральне консульство:

має право вимагати будь-які інші документи, які підтверджують дані, зазначені в анкеті, і на підтвердження мети перебування, фінансового, соціального стану та стану здоров'я тощо
має право викликати заявника на співбесіду.

Увага! Консульський збір становить 35 євро!
Увага! КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!
Увага! Вартість послуг візового центру становить 20€!
Увага! ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!

Консульський збір не сплачують:

усі заявники, котрим на дату початку туру не виповнилося 26 років
пенсіонери за умови надання копії пенсійного посвідчення та пред'явлення його оригіналу (немає різниці, чи пенсіонер за віком, чи за вислугою років), оригіналу випису про отримувану пенсію за останні 6 місяців
інваліди за умови надання копії посвідчення інваліда та пред'явлення його оригіналу, оригіналу випису про отримувану пенсію за інвалідністю за останні 6 місяців.

Вартість послуг візового центру сплачують усі заявники без винятку!

Прохання не надсилати нам оригінали документів туристів.
Для перевірки документів туристів надсилайте нам їхні скановані копії електронною поштою.
Термін розгляду документів від 7 календарних днів без урахування дня подачі документів у ВЦ.
Прохання залишати в себе копії всіх документів, які Ви подаєте на візу.

Прочая информация:

У вартість надання візової підтримки входить:

консультування замовника по візових питаннях;
перевірка документів заявника;
переклад необхідних документів для подачі, якщо цього вимагає консульство;
підготовка необхідних документів заявника для подачі.

ШТРАФНІ САНКЦІЇ. Розмір неустойки розраховується з дати отримання Ануляції замовлення до дати початку Туру у наступному порядку:

Строк до початку Туру - розмір неустойки 
Більше ніж 21 доба - гривневий еквівалент 10€ 
За 21-15 діб - 25% вартості замовлення 
За 14-8 діб - 50% вартості замовлення 
За 7 діб та менше - 100% вартості замовлення 
У випадку не відбуття туристів в Тур - 100% вартості замовлення

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. Мінімальна кількість туристів для проведення екскурсії – 30 осіб.
Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації. Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!
У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від'їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.

Фірма не несе відповідальності за роботу консульських, митних, прикордонних, дорожніх служб, корки на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності.

Экскурсии по программе

ЭкскурсияСтранаГородЦена
«Будапешт в ілюмінації» Венгрия Будапешт 18.00 €
Оглядова екскурсія «Віденська симфонія» Австрия Вена 16.00 €
Двогодинна прогулянка на кораблику по річці Влтава Чехия Прага 25.00 €
Екскурсія "Знайомство з Прагою" Чехия Прага
Скарбниця Габсбургів Австрия Вена 24.00 €
Вечірня екскурсія «Тіні старого міста» Чехия Прага 15.00 €
Королівські Градчани Чехия Прага 16.00 €
Відвідання Віденської Опери Австрия Вена 15.00 €
Трансфер до замку Шонбрунн Австрия Вена 8.00 €

Варианты размещения

ОтельПитаниеСтранаГород
Отель 3* 3* BB Unknown Европа
вернуться назад